Skip to content

Uuel aastal uue hooga

Aastanumbri vahetumine on üks tõeliselt märgiline sündmus – enamik inimesi seab uusi sihte ning annab endile lubadusi, mida uuel aastal paremini teha. Spordiklubid on triiki täis, tervisliku toidu letid seevastu tavapärasest tühjemad, öökapile seisma jäänud raamatud haaratakse uuesti kätte ning spordikellad pannakse käe ümber…Või no vähemalt minu puhul üsna nii on 🙈 Julge pealehakkamine on aga pool võitu ja loodetavasti jäävad vähemalt mõned hea lapse harjumused püsima.

Panime ka Kratikuga kirja mõned mõtted, mida tahaks alanud aastal ära teha. Eesmärkide valjult välja ütlemisega pidi õnnestumise tõenäosus kasvama, nii et Kratiku plaanid valjult välja öeldult teie ees!

Uued tooted

Oleme juba mõnda aega lubanud tootevalikut laiendada – alanud aastal see ausõna juhtub! Valikusse tuleb puidust ladumisklotse, puslesid, vurre, memoriine, loovust arendavaid joonistuslehti ning ka mõned koostööprojektid väga vahvate kunstnike & nokitsejatega. 

Ühtlasi laieneb sihtgrupi vanusevahemik – kuna mängimine ja mänguline mõtlemine on olulised igas vanuses, püüame pakkuda valikut pisipõnnide kõrval ka nende suurematele õdedele ja vendadele, vanematele ning vanavanematele. 

Sharing is caring ehk soovituste jagamine blogis

Kui ilma lasteta väljas söömas käies on olulised ennekõike toidu kvaliteet ja koha atmosfäär, siis lastega minnes saavad määravaks mängunurga olemasolu ning et menüüs oleks midagigi lastele sobilikku.

Muuseumivalikut tehes lähtume sellest, kus saab võimalikult palju käsi ja jalgu külge panna ning perega pildistama minnes ei ole enam olulisim, mis endal seljas on, vaid et lastel oleksid uned magatud ja kõhud täis. 

Õpime pidevalt kõike hoopis uuest nurgast nägema ja kogema ning lubame oma avastusi ka teiega rohkem jagada!

Sotsiaalmeedia 

Tuleb tunnistada, et olen üsna kehv sotsiaalmeediasse postitaja – luban, et jagame oma tegemisi sel aastal veidi usinamalt.

Tarkus tarviline vara

Kuna ettevõtja elu on minu jaoks veel parajalt hall ja udune, on õppimisruumi üksjagu. 

Kuni suveni õpime Loomeinkubaatoris, kuidas kõiksugustes teemades paremini toimetada. Kui siinset postitust peaks lugema mõni Loomeinkubaatori säravatest asjaajajatest (näiteks Teele), siis luban ikkagi kodutööd ka sel aastal lõpuks ära teha. 

Mängulist ja inspireerivat uut aastat, head sõbrad! 

Enel