Skip to content

Tegelustahvel Sipsik

Sipsikule omaselt on tegu ääretult uudishimuliku ning heatahtliku tegelasega, kes peidab endas 11 erinevat näpuharjutust – mänguhoos arenevad väikelapse elulised oskused ning parenevad motoorika, loogiline mõtlemine, tähelepanu ja keskendumisvõime. Tänu sellele suurenevad lapse iseseisvus ja enesekindlus.

Kuna Kratiku mänguasjad hõlmavad eri keerukusastmega ülesandeid, kasvavad need koos oma kratikutest sõpradega pikka aega – ennekõike sobivad need aga lastele vanuses 1–3 eluaastat.

Ehkki luuleridade järgi on väikesed tüdrukud tehtud suhkrust, jahust ja maasikavahust ning väikesed poisid tiigrist, konnast ja kutsikahännast, ei ole ükski teadlane olnud seni nõus sellele väitele omapoolset heakskiitu andma.

Sipsiku puhul võime aga käsi südamel kinnitada, et öeldagu luuletus, mida tahes, tema on valminud suuremalt jaolt puidust. Puidule lisaks tutvustab ta oma sõbrale veidike ka erinevate tekstiilide, metallide ning plastiku omadusi. Näo, juuksed ja triibulise kostüümi on Sipsik saanud lastele ohutute vee baasil valmistatud akrüülvärvide abil.

Sipsik on 61 cm kõrge ja 38 cm lai ning sobib mängimiseks nii põrandale asetatuna kui seina või kapi külge kinnitatuna – selle hõlbustamiseks on Sipsiku selja küljes spetsiaalne konks. Väga mõjuval põhjusel on Sipsik nõus aeg-ajalt ka kappi või voodi alla peitu pugema, ent ennekõike armastab ta siiski oma sõprade seltsis aega veeta.

Lapsevanemate suureks rõõmuks on tegelus-Sipsik selline sõber, kellega mängimise järgselt on erakordselt lihtne koristada

 

PS Sipsiku tegelustahvleid on saadaval piiratud koguses.

 

149,00